Zostań wolontariuszem

Chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę, poznać nowych ludzi i zdobyć ciekawe doświadczenie? Chcesz zobaczyć, jak od podszewki wygląda przygotowanie festiwalu? Dołącz do nas!

POSZUKUJEMY OSÓB:

  • radosnych i usmiechnietych :) 
  • gotowych do pracy i lubiących pomagać,
  • odpowiedzialnych,
  • silnych, 
  • chętnych do pracy zespołowej i indywidualnej, 
  • otwartych na nowe wyzwania,
  • ale przede wszystkim o wielkim sercu i szalonych dla Jezusa!

Wiemy, jak ważni są Wolontariusze, to od Was zależy powodzenie całej imprezy. 
Waszą bezinteresowną pracę i ogromne zaangażowanie doceniają wszyscy -  nie tylko organizatorzy, ale przede wszystkim uczestnicy festiwalu.

ABY ZOSTAĆ WOLONTARIUSZEM wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy (kliknij przycisk "Zgłoś się" w tabelce poniżej). Jeśli Cię wybierzemy, dostaniesz od nas potwierdzenie przyjęcia na podany adres e-mail. JEŚLI JESTEŚ NIEPEŁNOLETNI, potrzebujesz także zgody od rodziców.

Podczas festiwalu będziemy potrzebować Twojej pomocy w ramach 4 stref, w której są określone działania do zrealizowania.

Twoja pomoc będzie dla nas olbrzymim wsparciem

Strefa promocji

Promocja to bardzo ważna część każdej imprezy – dlatego w tej strefie poszukujemy osób energicznych, radosnych i uśmiechniętych. Osoby, które chcą działać w promocji muszą posiadać również zdolności manualne, które przydadzą się przy takich zadaniach jak chociażby wiązanie balonów J w tej sekcji możecie pomóc przy:

Strefa zabaw

Strefa ta skierowana jest do najmłodszych uczestników naszego festiwalu, dlatego poszukujemy osób kreatywnych, energicznych, cierpliwych, lubiących dzieci, spontanicznych, oraz zaangażowanych w powierzone im zadania. W tej płaszczyźnie poszukujemy osób, które w festiwalową niedziele mogą:

Strefa mediów

Nie od dziś wiadomo, że bez odpowiedniej obsługi medialnej żaden organizator event’ów czy festiwali nie zdziała zbyt wiele. Dlatego do tej sekcji zapraszamy przede wszystkim osoby, którym świat mediów nie jest obcy. Jeśli masz dobro oko do robienia ciekawych ujęć i chęć dokumentowania pracy wolontariuszy, to ta strefa jest stworzona dla Ciebie:

Strefa organizacyjna

Każde działanie przez nas podejmowane wymaga odpowiedniej organizacji pracy i przygotowania. Jeśli nie boisz się wyzwań, czekamy na Twoje zgłoszenie:

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com