17 - 19 Września 2021Centrum Kultury i Sztuki, Siedlce

Wykonawcy

Les Fleures
Les Fleures

Les Fleures

Zespół Les Fleures z kościoła Świętej trójcy w Radzyniu Podlaskim

Utwór konkursowy:

Eloi
Marcin Wargocki
Marcin Wargocki

Marcin Wargocki

Mąż i ojciec. Z zamiłowania i potrzeby serca muzyk, autor tekstów. w 2017 pierwsza solowa płyta "GPS na Niebo" w 2019 druga płyta "Nie wątp" W trakcie tworzenia trzeciej płyty od kilku lat wyróżniany na Hosanna Festiwal

Utwór konkursowy:

Łotr
Paulina Tymińska
Paulina Tymińska

Paulina Tymińska

Paulina jest uczennicą klasy maturalnej I Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Świętej Rodziny w Siedlcach oraz Zespołu Szkół Muzycznych II stopnia w Siedlcach. Jej największą pasją jest muzyka i to z nią chce wiązać swoją przyszłość. Pragnie zarażać innych swoją pozytywną energią oraz miłością do ludzi i świata. Śpiewając oddaje to co czuje w danym momencie, swoje emocje oraz wdzięczność i miłość do Boga bo wszystko co robi jest na Jego chwałę!

Utwór konkursowy:

"Oceany"
Gospel Lauders
Gospel Lauders

Gospel Lauders

GOSPEL LAUDERS to chór założony przez Karolinę Drewnik (dyrygent/kierownik chóru) i Adama Chlapka (kompozytor/aranżer/pianista), złożony z wokalistów - amatorów jak i profesjonalnych muzyków. Każdy chórzysta to osobna historia, która kończy się muzycznym akcentem. W zespole można spotkać pielęgniarkę, koszykarza czy aktuariusza. Znajdziecie w nim również profesjonalnych muzyków takich jak pianista czy wiolonczelistka. Chór wykonuje muzykę gospelową oraz autorską. Wszyscy członkowie Gospel Lauders śpiewają z pasji do muzyki i miłości do Pana. Mamy jedną najważniejszą zasadę - „Dawanie szans”. Uważamy, że każdy powinien dostać możliwość na pokazanie tego, co czuje za pomocą śpiewu. Dzięki temu jesteśmy spójni i otwarci. Chcemy cieszyć i zachęcać do zabawy naszych słuchaczy, a gdy nadejdzie refleksja - zgłębiamy ją. Chórowi towarzyszy zespół muzyczny, który tworzą wykształceni muzycy, grający na światowych scenach muzycznych. Gospel Lauders udziela się w akcjach społecznych i miał okazję współpracować z takimi artystami jak Monika Urlik, Mateusz Krautwurst czy Mateusz Grędziński. Zespół organizuje i bierze udział w różnego rodzaju warsztatach muzycznych w całej Polsce. Naszą muzykę można usłyszeć w wielu radiach m. in. w Polskim Radiu w programie Trzeciem czy Radiu Fara.

Utwór konkursowy:

W tę noc
Sezon na czereśnie
Sezon na czereśnie

Sezon na czereśnie

Sezon na czereśnie to wokalno-instrumentalny zespół muzyczny, wykonujący szeroko pojętą muzykę gitarową z elementami m.in. folka i rapu. Swoją działalność zapoczątkował w kwietniu 2018 roku. Wówczas to grupa dziewięciu muzyków rozpoczęła przygotowania do jedynego, jak wszyscy uważali, występu na przyjęciu prymicyjnym ich wspólnego przyjaciela. Niezwykle ciepły odbiór koncertu przez uczestników wydarzenia, a przede wszystkim chęć dalszego muzykowania sprawiły, że od tamtego czasu spotykają się na próbach regularnie i mają za sobą kilkadziesiąt występów na mniejszych lub większych scenach czy różnego rodzaju konkursach. Aktualnie zespół wytrwale pracuje nad wydaniem debiutanckiej płyty z autorskimi utworami. Sezon na czereśnie tworzą charyzmatyczne wokalistki Patrycja i Karolina – również posługująca muzycznie na flecie poprzecznym, obdarzona niezwykłym talentem skrzypaczka Karolina, przebojowy gitarzysta Wiktor, obiecujący klawiszowiec Krzysiek, wygrywający skoczne dźwięki na gitarze basowej Mateusz, grający na perkusji wyBITny Kamil oraz udzielający swojego głosu w rapowanych częściach piosenek Fabian. Pytani o sens i powody wspólnych występów na scenie wszyscy zgodnie odpowiadają, że chcieliby, aby każdy występ Sezonu na czereśnie był eksplozją życia i radości otrzymanej od Boga i kosztowaniem słodkich, świeżych muzycznych czereśni!

Utwór konkursowy:

Siedem dusz
Sylwia Piotrowska
Sylwia Piotrowska

Sylwia Piotrowska

Sylwia Piotrowska Absolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego, Wydział pedagogiczno-artystyczny o profilu: Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej. Magister sztuki. Wokalistka, kompozytorka, autor tekstów, od ponad 20 lat zaangażowana w rożnego rodzaju projekty muzyczne, na co dzień mama czwórki dzieci. Organizatorka wielu koncertów religijnych na terenie województwa podkarpackiego, prowadząca/dyrygent grup wokalno instrumentalnych oraz jako solistka. Od roku czynnie działająca na kanale YT – Gospel po polsku muzyka chrześcijańska https://www.youtube.com/channel/UCJXHFabmW9Al68N5HwcQ_kQ gdzie tłumaczy na język polski zagraniczne utwory Gospel oraz prezentuje własne utwory autorskie.

Utwór konkursowy:

Modlitwa
doKońca
doKońca

doKońca

Zespół doKońca został założony w 2021 roku przez młodzież oazową różnych wspólnot diecezji opolskiej, która dostrzegła muzykę jako znakomite narzędzie ewangelizacji. Tworzymy muzykę często inspirowaną treściami oazowymi, a choć zespół nie istnieje od dawna, nasze utwory były już wykorzystywane podczas oaz rekolekcyjnych naszej diecezji. Mamy nadzieję, że nasza twórczość rozmiękczy nieco tak często stwardniałe ludzkie serca.

Utwór konkursowy:

Jesteś
NATALIA KOSMOWSKA
NATALIA KOSMOWSKA

NATALIA KOSMOWSKA

Natalia Kosmowska laureatka wielu konkursów i festiwali o zasięgu wojewódzkim, ogólnopolskim oraz międzynarodowym. Uczestniczka programu The Voice Kids 3 oraz Szansa na Sukces Eurowizja Junior 2020.

Utwór konkursowy:

W MROKU JEST TYLE ŚWIATŁA
Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com