Wykonawcy

Jarosław Kopoczyński
Jarosław Kopoczyński

Jarosław Kopoczyński

Jestem muzykiem amatorem, twórcą i wykonawcą piosenek z przesłaniem chrześcijańskim. W 2015 r. wydałem moją autorską płytę pt. "To co za mną i przede mną"

Utwór konkursowy:

Modlitwa o ochronę, prowadzenie i przebaczenie (Psalm 25)
ks. Piotr Jarosiewicz - solista
ks. Piotr Jarosiewicz - solista

ks. Piotr Jarosiewicz - solista

Kapłan, rekolekcjonista. Zaangażowany w duszpasterstwo młodzieży. Ksiądz, który dla młodzieży nieustannie „coś” organizuje – wyjazdy, rekolekcje, spotkania, konkursy, bezalkoholowe bale. Prowadzi aktywnie kanał ewangelizacyjny na TikToku oraz autor książek: „Siedem”, Modlitwa + Post + Jałmużna+” oraz „Jezus is cool” Obecnie Dyrektor Wydziału Młodzieży przy Kurii Diecezjalnej w Drohiczynie, Diecezjalny Asystentem Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Drohiczyńskiej; Odpowiedzialny za Światowe Dni Młodzieży w diecezji. Obronił dysertację doktorską na temat: "Formacja osób uczestniczących w egzorcyzmach". Prywatnie fan Barcelony lubiący grać w piłkę i jeździć na ścigaczu.

Utwór konkursowy:

Złoto
Niebieskie Owieczki
Niebieskie Owieczki

Niebieskie Owieczki

Niebieskie Owieczki to chór dziecięco -młodzieżowy działający w ramach Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Dzieci i Młodzieży przy Parafii Najświętszego Zbawiciela w Rykach. Powołany do życia w 2002 roku. Od lat do tej pory zrzesza dzieci i młodzież, która swoim śpiewem chce świadczyć o Panu Jezusie. Zespół na co dzień działa na terenie parafii Ryki. Ubogaca swoim śpiewem niedzielne msze święte i lokalne wydarzenia kulturalne. W Niebieskich Owieczkach dzieci dorastają, a na ich miejsce,w szeregi chórzystów wstępują nowi członkowie. Zatem skład zespołu cyklicznie ulega zmianom, ale jedno się nie zmienia - odkrywanie radości ze wspólnego śpiewania. Opiekunem muzycznym, akompaniatorem i aranżerem utworów jest niezmiennie, od blisko dwudziestu lat, Tomasz Antolak.

Utwór konkursowy:

Zbawiciel
DOMINIK BOBRYK
DOMINIK BOBRYK

DOMINIK BOBRYK

Utwór konkursowy:

DUSZO MA PANA CHWAL
ANiMA
ANiMA

ANiMA

ANiMA (z łac. dusza) to trzy zupełnie różne osobowości, które jednak łączy wrażliwość muzyczna, pasja, a także... więzy krwi. Dwie siostry bliźniaczki (ANia I MArta) oraz najbliższa kuzynka (Kasia) od najmłodszych spełniały się artystycznie poprzez teatr, grę na instrumentach i śpiew. Od wielu lat życie całej trójki przeplata się z muzyką estradową, oraz sakralną. Ania i Marta śpiewały w Chórze Dziewczęcym "Paradiso", a Kasia organizowała oprawy muzyczne uroczystości w swojej parafii pw. Chrystusa Najwyższego Kapłana w Poznaniu, co zaowocowało zebraniem się większej grupy parafian i stworzeniem cyklicznego już wydarzenia jakim jest Rodzinny Koncert Kolęd, a także stała posługa w parafii. I właśnie od kolęd wszystko się zaczęło... Mimo wykonywania na co dzień głownie muzyki świeckiej, pierwsza autorska melodia i tekst powstały do pastorałki. Zadziwiająco łatwo przychodziło pisanie kolejnych utworów w tej tematyce, przez co dziewczyny zaczęły nieśmiało marzyć o wydaniu płyty. Kolejne piosenki, już nie tylko Bożonarodzeniowe, powstają, przy rozważaniu Pisma Świętego. Całej trójce śpiew przychodzi często bardziej naturalnie niż po prostu wypowiadane słowo, stąd taka ANiMowa forma modlitwy, do której poprzez muzykę mogą dołączyć inni.

Utwór konkursowy:

Niepojęta rzecz
MAYA ZYSKOWSKA
MAYA ZYSKOWSKA

MAYA ZYSKOWSKA

Maya jest laureatką wielu konkursów, dwukrotną stypendystką Marszałka Województwa Podlaskiego. Obecnie uczy się w Liceum Muzycznym w Białymstoku, od 3 lat prowadzi scholę dziecięcą w kościele pw MBNP w Grajewie.

Utwór konkursowy:

ŁASKI CUD
TeDeum
TeDeum

TeDeum

Znajomi, przyjaciele, rodzina - wspólnota. Odpowiedzieli na słowa Chrystusa: „Idźcie na cały świat i głoście Ewangelię”. Nagrali już dwie studyjne płyty, zagrali kilkadziesiąt koncertów, ale najważniejsze jest to, że ogłosili Dobrą Nowinę tysiącom ludzi. Po prostu TeDeum. - Oczyszczenie - Każdy potrzebuje oczyszczenia, tej pralki, która wypierze nasze zabrudzone dusze. To oczyszczenie, może odbywać się tylko przez Chrystusa i w Chrystusie. Tylko on potrafi patrzeć na nas takim wzrokiem. - Tobie Chór Aniołów - Historia zbawczej miłości Boga do Człowieka, nie miałaby większego sensu bez Matczynej roli Maryi. To Ona porodziła Tego, który przed wiekami stworzył ją w swoim świętym łonie. Nierozłączni - Matka i Syn. Chwała i cześć! - Chwale Ciebie Panie - Ten utwór jest z nami od samego początku. Był przearanżowany kilkukrotnie, aż zyskał ostateczny kształt i formę. Utożsamiamy się z nim całkowicie, bo przecież ciągle chcemy Chwalić Ciebie Panie.

Utwór konkursowy:

Oczyszczenie
Angels Band- Olga, Adriana, Ewa Masiak i Damian Kryński
Angels Band- Olga, Adriana, Ewa Masiak i Damian Kryński

Angels Band- Olga, Adriana, Ewa Masiak i Damian Kryński

Angels Band, czyli Olga, Adriana, Ewa Masiak i Damian Kryński. Jest to zespół, który składa się z rodziny i jej przyjaciela. Wspólnie zagrali już wiele koncertów między innymi w kościołach. Muzyka, którą tworzą jest dla nich sposobem na życie modlitwą. Traktują ją jako chęć dzielenia się z innymi własnym doświadczeniem i przeżywaniem wiary oraz sposobem dojrzewania w niej. Olga zaśpiewa i zagra na saksofonie, Adriana zaśpiewa i zagra na skrzypcach, Mama Ewa zagra na gitarze, a Damian Kryński na pianinie.

Utwór konkursowy:

Jego miłość
Ahawa
Ahawa

Ahawa

Gramy i śpiewamy autorską muzykę chrześcijańską. Na swoim koncie mamy dwie płyty: W ramionach miłosiernego Ojca oraz W Nim pokładam nadzieję. Nasze utwory mówią o relacji między człowiekiem a Panem Bogiem, o Jego niezgłębionym miłosierdziu oraz o łaskach, które na nas zsyła. Poprzez naszą muzykę chcemy wielbić Boga i dzielić się naszym doświadczeniem spotkania z Nim.

Utwór konkursowy:

Dawca Nadziei
Tylko Ty
Tylko Ty

Tylko Ty

Rozproszeni po całej Polsce, z różnymi historiami życia, wrażliwością serc i głosami, tworzymy zespół „TYLKO TY”, który w 2013 roku został wyłoniony spośród stypendystów Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Tak właśnie rozpoczęła się nasza muzyczna droga, a jednocześnie historia długoletnich przyjaźni. Już od 8 lat koncertujemy w Polsce i za granicą. Wystąpiliśmy w kilku telewizyjnych koncertach, śpiewając m.in. u boku Mateusza Ziółko, Justyny Steczkowskiej, Olgi Szomańskiej, Haliny Frąckowiak, Piotra i Krzysztofa Cugowskiego, Piotra Barona i wielu innych cenionych artystów. W 2016 roku zagraliśmy kilka koncertów podczas Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Ważnym dla nas był także występ podczas gali wręczania nagród TOTUS TUUS na Zamku Królewskim w Warszawie czy gościnny udział w III Międzynarodowym Festiwalu „Alleluja, czyli Happy Day”. Owocem muzycznej i duchowej drogi naszego zespołu jest autorska płyta „Pokochaj jeszcze raz”, wydana z okazji 100 rocznicy urodzin Jana Pawła II.

Utwór konkursowy:

Wołanie
Sezon na czereśnie
Sezon na czereśnie

Sezon na czereśnie

Zespół Sezon na czereśnie powstał w 2018 roku i od samego początku wykonuje muzykę z chrześcijańskim przesłaniem. Każdy nasz występ jest nie tyle formą prezentacji artystycznej co "ubraną w dźwięki" modlitwą. Pytani o sens i powody wspólnych występów na scenie, zawsze zgodnie odpowiadamy, że chcielibyśmy, aby każdy występ Sezonu na czereśnie był eksplozją życia i radości otrzymanej od Boga i kosztowaniem słodkich, świeżych muzycznych czereśni! Nazwa zespołu nawiązuje do wiosenno-letnich miesięcy, w których zespół stawiał swoje pierwsze muzyczne kroki. Sezon na czereśnie to taki czas, gdzie wszystko wydaje się być piękniejsze. Drzewa zaczynają kwitnąć, trawa staje się bardziej zielona, docierają do nas pierwsze ciepłe promienie słońca. To wszystko sprawia, że zaczynamy mieć więcej energii do działania, stajemy się szczęśliwi. Pomyśleliśmy, że dzięki tej nazwie ta radość życia nie będzie trwała tylko kilku miesięcy a cały rok. Dlatego też każdym naszym koncertem chcemy otwierać sezon na czereśnie i uwielbiać Boga.

Utwór konkursowy:

Woda i krew
Lilit Minasyan
Lilit Minasyan

Lilit Minasyan

Lilit Minasyan zamieszkująca Polskę od 7 roku życia, urodziła się 28 lipca 1999r. w miejscowości Avshar w Armenii. Obecnie jest studentką filologii angielskiej Uniwersytetu Warszawskiego oraz studentką Musicalu wydziału wokalno-aktorskiego Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. Lilit jest laureatką ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów wokalnych. Przy projektach artystycznych współpracowała z Adamem Sztabą, Tomaszem Labuniem, Romanem Kołakowskim i jego Teatrem Piosenki, wydawnicwem ID Records oraz agencją SOS Music. Lilit była solistką podczas Ceremonii Powitania Papieża Franciszka na Błoniach Krakowskich w 2016 roku oraz uczestniczyła na XVIII Dniu Papieskim „Powitanie Ojcostwa” w 2018 roku.

Utwór konkursowy:

Jakie piękne jest Imię Twe
Magda Badalska
Magda Badalska

Magda Badalska

Magda Badalska- na co dzień zajmuje się muzykowaniem z najmłodszymi, pracą z dziećmi i młodzieżą w zakresie zajęć rytmicznych, umuzykalniających. Współautorka płyty " Ze śpiewnika Piotra Rubika", autorka tekstów dla dzieci, jak i swoich prywatnych. Dziś z grupą przyjaciół, którzy na co dzień, w różnych składach grają muzykę uwielbienia.

Utwór konkursowy:

Twoją być
Dominika Mosion
Dominika Mosion

Dominika Mosion

Jestem wokalistką i pianistką, której pasją jest prowadzenie uwielbienia i wyśpiewywanie Bogu chwały, dziękczynienia... w skrócie wszystkiego, co można Mu wyśpiewywać. Od dziecka pracuję nad tym, aby mój warsztat wokalny i instrumentalny był coraz lepszy. W pewnym momencie na tej drodze pojawiło się w moim sercu pragnienie uwielbiania Boga słowami przybranymi muzyką. Zaczęłam pisać swoje utwory. Zaczęłam służyć innym w Kościele i nie tylko. Zaczęłam prowadzić uwielbienie. Na codzień można mnie poznać w roli koleżanki, córki, przyjaciółki, liderki uwielbienia, a nawet studentki logopedii. Fragment Pisma, który prowadzi moje serce? Bez wątpienia Hymn o miłości. A o czym marzę? M.in. o graniu koncertów uwielbieniowych, podczas których będę mogła wspólnie z innymi wychwalać Najwyższego; o wydaniu własnej płyty i zostaniu neurologopedą klinicznym. Marzę też o tym, aby ludzi wypełniała miłość, ta prawdziwa - ona zmienia człowieka i świat; ratuje i daje życie. Dzielenie się nią, a także otrzymywanie jej to przepiękna sprawa.

Utwór konkursowy:

Najcenniejszy
Damian Ratuski
Damian Ratuski

Damian Ratuski

Utwór konkursowy:

Wciąż pytasz czemu
Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com