Co to był za weekend!

Emocje jeszcze nie opadły!


To, co wydarzyło się przez te trzy dni na Hosanna Festival 2022 na pewno zapisze się jako miłe wspomnienie na kartach historii!
Jesteśmy przeogromnie wdzięczni przede wszystkim Bogu, za to, że mogliśmy tam być, że mogliśmy jako jedna wielka Boża rodzina uwielbiać Go!


Za sukcesem Hosanna Festival stoi ogromny sztab ludzi, którzy nie tylko przez te trzy dni, ale przez wiele tygodni pracowali nad organizacją tego wydarzenia. Drodzy wolontariusze - Wasze serca są przepełnione dobrocią i miłością, która jest doceniana przez ludzi wokół- nasza wdzięczność jest nie do opisania. Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Idy Nowakowskiej-Herndon, która swoją osobowością i ciepłem sprawiła, że Festival stał się prawdziwą ucztą dla ucha! Jest Pani niezastąpiona!  
Tymczasem przechodzimy do najbardziej wyczekiwanych informacji. Tym, którzy jeszcze nie wiedzą, mamy zaszczyt zaprezentować wyniki Hosanna Festival 2022:


Wyróżnienia i nagrody w wysokości 500 zł otrzymali:
-Angels Band
-Niebieskie Owieczki
-Magda Badalska z zespołem
-Dominika Mosion

Nagrodę publiczności w wysokości 1500 zł otrzymał
-ks. Piotr Jarosiewicz

Miejsce trzecie i nagrodę o wartości 2000 zł otrzymał
-ks. Piotr Jarosiewicz

Miejsce drugie i nagrodę o wartości 2500 zł otrzymał zespół
-Sezon na czereśnie

Miejsce pierwsze i nagrodę o wartości 3000 zł otrzymał zespół
-Ahawa

Grand prix Hosanna Festival 2022 i nagrodę w wysokości 5000 zł otrzymał zespół
-TeDeum

Wszystkim wykonawcom jesteśmy wdzięczni za ich pracę, jaką włożyli w przygotowania do festivalu. Chcemy zaznaczyć, że poziom w tym roku był baaaardzo wysoki! Jesteśmy z Was dumni i gratulujemy Wam pięknych głosów.


Podsumowań będzie jeszcze wiele, ale już teraz oficjalnie możemy napisać, że XXIX Hosanna Festival 2022 przeszedł do historii!
Do zobaczenia za rok!
Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com